לייעוץ מקצועי בנושא כספות אנא השאירו פרטים ונחזור אלכם בהקדם:
08-9435056

דרישות חברות ביטוח

במהלך השנה האחרונה הקשיחו חברות הביטוח בצורה משמעותית את תנאי הפוליסות לביטוח תכולת הבית, ובניגוד לעבר הן מחייבות כיום חלק מהמבוטחים להתקין כספת ביתית בהינתן תנאים ברורים.
 
דרישה עיקרית עוסקת במשקל הכספת. חובת המבוטח לרכוש כספת במשקלים שונים בהתאם לסוג התכולה המאוחסנת. ציר המשקלים מתחיל ב13 ק"ג ועלול להגיע בנקל עד 250 ק"ג בעוד הדרישה הנפוצה ביותר היא ל50 ק"ג.

דרישות נוספות אותן מציבות חברות הביטוח מתייחסות לאופן עיגון הכספת, קרי- שיטת ההתקנה. חלה חובה להתקנת הכספת לרצפה או לקיר בטון באמצעות ארבעה ברגים. כספת אשר לא תעוגן באופן הנ"ל לא תזכה את בעליה בפוליסה המבוקשת.

אם נקדיש כמה רגעים למחשבה על דרישות אלו ונוספות, שלעתים לא מובנות ומעוררות הסתייגויות בקרב הציבור, נגלה כי יש מקור לצדק בדברים. אלו החלטות שנקבעו לאחר הפנמה כי אנשים רכשו כספות קלות משקל בחנויות "עשה זאת בעצמך", לא דאגו לקבע אותן לקיר או לרצפה ואף דיווחו לחברה שרכושם מאובטח בכספת. מקרי פריצה רבים אירעו בהם הפורצים פשוט הרימו את הכספת יחד עם התכולה החשובה המאוחסנת.
לאור היעדר דרישות מוקדמות, מקרים אלו חייבו את החברות לפצות את המבוטחים, וגרמו להן לנזקים בסכומי עתק. על מנת למזער את הנזקים הכלכליים העתידיים, העלו את רף הדרישה וכיום בחלק מהמקרים מבצעות החברות בדיקות אימות לוידוא התקנת כספות בהתאם לנוהל.

מכאן, אם קיבלתם מפרט לכספת מחברת הביטוח, עברו על כל הסעיפים וודאו כי הכספת המיועדת לרכישה עומדת בכל הקריטריונים. ודאו כי מקום ההתקנה יצוק בטון ובנוסף, בקשו אישור התקנה
מהמתקין.

מידע נוסף בנושא כספות ניתן למצוא במאמרים נוספים באתר זה

 _____________________________________________________________________

לפגישת ייעוץ בנושא כספות ניתן ליצור קשר במס' 1-700-50-10-15.
JSH תעשיות בטיחות - הבחירה הבחורה עבורך!


 
JSH - תעשיות בטיחות - יצרן הכספות הישראלי | כספות מכל סוג ולכל מטרה | הבחירה הבטוחה בשבילך
חנות המפעל בתל אביב: אבן גבירול 83 טלפון: 07-22413333 פקס: 072-2416666 shop@jsh1.co.il
כתובת המפעל: פארן 2, אזה"ת צפוני, יבנה, 8122502, ת.ד. 676 טלפון: 08-9435056 פקס: 08-9431921 office@jsh1.co.il 
logo vds   logo SP   logo ECBS   logo UL   logo K   logo   logo ICO 9002   logo IQNET
אימייל שדה חובה
אימייל לא תקין
שם שדה חובה
טלפון שדה חובה