חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כספות נשק

מהי כספת בתקן?

ברגע שיש לכם כספת אתם יכולים להרגיש הרבה יותר מוגנים אך השאלה הגדולה היא האם הכספת שלכם מגינה על רכושכם במאה אחוז? יש הרבה סוגים של כספות וכל אחד שונה מהשנייה בין היתר בגודל, בעמידות וגם בתקנים שבה היא עומדת. כספת בתקן יכולה להישמע לכם כמו משהו מובן מאליו, הרי כספת שעומדת בתקן אירופאי או אמריקאי מדובר בכספת חזקה שעברה את כל המבחנים המחמירים נגד פריצה על ידי המעבדות האירופאיות או האמריקאיות.  מבחינת קושי פריצה, סוג מנעול וכדומה אבל למצער זה לא ככה. ענף הכספות גם מוכר כספות שאינם בתקן ולמה?, זה בדיוק הזמן להבהיר את העניין ולהבין מהי כספת בעלת תו תקן.

הכספת ?

יש כל כך הרבה דברים שחשובים לכל אחד מאיתנו כך שקשה להבין מה צריך להכניס אל תוך הכספת. כספות יכולות לשמור על התכשיטים שלכם, הן יכולות לשמור על הכסף המזומן שיש לכם בבית, על הקלטות של הילדים מהבר מצווה או הדיסק מהחתונה, שרשרת שקיבלתם מתנה מסבתא שכבר הלכה לעולמה ועוד מוצרים רבים אחרים. הכספת נמצאת בעסקים הקטנים והגדולים, בתעשייה, בבנקים בבתי מלון ובעוד מקומות כל כך רבים אך מהי כספת בתקן?

מהי כספת בתקן?

כספת בתקן היא כספת שעומדת בתקנים מסוימים, התקנים הבולטים בעולם הכספות בוחנים עמידה בפני פריצה, אש, לחות ופיצוץ. נכון שזה נשמע מאוד כללי אך זה תלוי למה אתם צריכים את הכספת. היא עוברת מספר בדיקות ואלו הן הבדיקות שקבעו מה התקן שיהיה לה וכך תדעו לאיזה שימוש היא מתאימה. יש כספות מסוימות שיכולות להיראות לכם איכותיות ביותר אך למעשה מדובר בכספת שיכולה להיפרץ די בקלות או להישלף מהמקום במאמץ לא גדול. התקן עוזר לכם להבין עד כמה הכספת באמת בטוחה וזה הזמן להבין מה זה באמת אומר.

אלו בדיקות הכספת עוברת?

הבדיקה הראשונה שהכספת עוברת היא עמידות בפני פריצות. זו הבדיקה הכי בסיסית שיש ולמעשה אם הכספת לא עומדת בבדיקה הזו אין לה מה לחפש בתור הגנה על אף לקוח. יש כספות שמתאימות לבתי מלון ולמקומות בהם הסיכון יחסית נמוך וכספת כזו יכולה להתאים אולי לשם. הבדיקה השנייה שמבצעים היא בדיקת עיגון הכספת. הסטטיסטיקה מראה שרוב הפורצים מנסים לשלוף את הכספת ולגנוב אותה שלמה ולא לפרוץ אותה, כיוון שפריצה בתנאים נוחים ורגועים יותר יכולה להצליח. הבדיקה האחרונה היא בדיקת חסינות לאש, לגזים, לקדיחות חורים וכולה.

למה התקן חשוב?

התקן עוזר לאנשים להבין עד כמה הכספת באמת יעילה להגנה מפני הסכנות שאורבות להם. יש הרבה מקומות שיכולים להיות בסיכון גבוה, הרבה יותר מבית פרטי, כמו למשל בנקים או שירותי ביטחון. התקן הוא אמנם בסך הכול מספר בדיקות שעבור בהצלחה אך הבדיקות האלו הם בדיקות מחמירות וקשות ובודקות את כל זוויות הכספת מהצד מלמעלה מלמטה, את סוג הברגים הבטון, את עובי הבריחים ואת עובי הדלת ועוד הרבה בדיקות לכספת אחת שמורכבת כל כך הרבה, במהותה ובגופה. ובכך הבדיקות משליכות על המציאות כי בסופו של דבר, הצלחה במבחני התקנים גורמות לכספת להיות כמה שיותר בטוחה ומגשימה את יעודה.  בדיוק כמו שלא הייתם קונים מוצר אחר שלא נבדק ויהיה משמעותי לביטחונכם האישי או של החפצים היקרים לכם.

מי משתמש בכספת בתקן?

יש הרבה אנשים שבוחרים בכספת בעלת תו תקן בלבד וניתן למנות בהם את הבנקים, משרדי ושירותי ביטחון וגם אנשים מהמגזר הפרטי והעסקי שרוצים הגנה מיטבית. בבנקים הכספת משמשת לשמירה על רכוש יקר בעבור לקוחות שמשכירים אותה או לשימוש פנימי של הבנק, במשרדי ביטחון הכספת משמשת למסמכים מסווגים ונשקים ולמעשה כל אדם יכול להיות יותר בטוח עמה, כאשר לעתים זו הדרישה של הביטוח.

כספת בתקן בדרך אליכם!

אם אתם צריכים כספות איכותיות ולשמוע פרטים נוספים לגבי התקנים צרו איתנו קשר!

 

לפגישת ייעוץ בנושא כספות ניתן ליצור קשר במס'

1-700-50-10-15.

JSH תעשיות בטיחות – הבחירה הבטוחה עבורך.

כספת V-600

כספת לבית, למשרד ולאולמות אירועים. אופציה לחריץ עליון למעטפות. כמו כן, מתאימה לאיחסון אקדח. הכספת

קרא עוד »
VDS
מיוצר בישראל
custom-made
ADV1
EU
SP UL K
ביטוח
×