חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פריצת כספת

מקרה להמחשה: קריאת שירותי פריצה לבית לקוח של חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ

פרטי האירוע: בתחילת שנת 2009 נרכשה כספת דגם B450 מבית JSH תעשיות בטיחות בע"מ.
הכספת נרכשה ע"י תושב חוץ המתגורר לפרקים בישראל.

כספת B450 הינה כספת משוריינת במשקל  מעל 60 ק"ג, בעלת מנגנון פתיחה אלקטרוני ומפתח כפול שיניים לפתיחת חירום. הכספת הנידונה עברה בדיקות תקנים מהמחמירים ביותר באירופה גם עבור כספת בעלת שכבה אחת. התקן המחמיר בעולם 14450-S2 ותקנים של כספות בעלות מספר שכבות הכוללים קדיחה פריצה חיתוך וכדומה. מערכת האלקטרוניקה המותקנת בכספת פותחה באופן מלא ע"י חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ.

במהלך חודש ספטמבר של אותה שנה התקבלה במשרדי חברת JSH תעשיות בטיחות קריאה לשירות ע"י רוכש הכספת, ובה נאמר כי דלת הכספת נעולה, הקוד הסודי נשכח ולא מוצאים את מפתחות החירום.

פורץ בכיר ומיומן מזה 25 שנה של חברת JSH תעשיות בטיחות ענה לקריאת השירות ופנה לבית הלקוח.
הפורץ מצא שהכספת תקינה, מעוגנת היטב לרצפת בטון, ללא פגיעות בגוף הכספת או בדלת
הכספת והסיק שלא היה שום ניסיון לפרוץ אותה ושכל מנגנוני הנעילה לרבות המנגנון האלקטרוני, פועלים ותקינים, עם זאת הבעיה הייתה שאין מפתח לפתיחת חירום או קוד סודי לפתיחת דלת הכספת.

דרישת הלקוח מפורץ החברה הייתה לפתוח את הכספת בלי לפגוע בתכולתה ועל כן עמדו בפניו מספר אפשרויות:

 1.  חיתוך גוף הכספת –חיתוך גוף הכספת מתבצע ע"י מסור דיסק ברזל. בזמן החיתוך נוצרים גיצים רבים ושבבי פלדה לוהטים היוצרים קו אש אשר היו שורפים את תכולת הכספת וסביבתה.

 2.  חיתוך משקוף הדלת- חיתוך המשקוף על ידי דיסק ברזל או קידוח המשקוף ע"י מקדח יהלום הוא כמעט בלתי אפשרי. חיתוך המשקוף יפגע בתכולת הכספת וקידוח המשקוף איננו אפשרי בגלל מערכת האבטחה על הבריחים המורכבת בין שאר מפלדת שריון (UHH ). 

 3. שימוש במקורות אש – ברנר ודומיו, אפשרות אשר תפגע בוודאות בתכולת הכספת . 

 4. פריצת הדלת – פריצה נקייה ללא פגיעה בתכולה אך יחד עם זאת גורמת לפגיעה בלתי
  הפיכה בדלת ובמערכות האבטחה המצויות בה. 

  כאמור, הדרך שנבחרה ע"י פורץ החברה לאחר בחינת כל האפשרויות היא האפשרות האחרונה- פריצת דלת הכספת .
  מבלי לפרט את דרך פריצת דלת הכספת ואמצעי הפריצה נציין כי משך הזמן שנדרש לפורץ החברה בפריצת הדלת ארך לא פחות מ-4.5 שעות!
  עוד נציין כי על פורץ החברה לא הופעל הלחץ והמתח שמופעל על פורץ שלא הוזמן ע"י בעל הכספת וכי סביבת העבודה הייתה נקייה וסטרילית.
  בנוסף, פריצת דלת הכספת גרמה להוצאתה משימוש ולא ניתן לתקנה, אלא להחליפה בלבד.

  מקרה זה בא להמחיש את הקושי שבפריצת כספות מבית JSH תעשיות בטיחות בע"מ ואת משך הזמן הנדרש לכך.

משך הזמן שלוקח לפורץ לא מיומן שלא כמו פורץ מהחברה שעובד בפריצת אותם כספות כבר 25 שנה, הוא לרוב כפול ואפילו אף לא אפשרי, מה שעושה את הכספות מבית תעשיות בטחות לא ניתנות לפריצה בידי רוב רובם של הגנבים והפורצים

כספותיה של חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ נבנות בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים. המוצרים הם בעלי תקן ישראלי ובינלאומי והתמורה לכסף תמורת כספות אלו היא כמובן הוגנת ומשתלמת!לפגישת ייעוץ בנושא כספות ניתן ליצור קשר במספר

1-700-50-10-15.

 

JSH תעשיות בטיחות 

לשקט הנפשי שלך.

פריצת כספת

מקרה להמחשה: קריאת שירותי פריצה לבית לקוח של חברת JSH תעשיות בטיחות בע"מ פרטי האירוע: בתחילת שנת 2009 נרכשה כספת דגם B450 מבית JSH תעשיות בטיחות בע"מ.הכספת נרכשה ע"י

קרא עוד »

סידרה V –

קטלוג להורדה תיאור סידרה דגם V-250 דגם V-300 דגם V-450 דגם V-600 תיאור סידרה סדרת כספות V כוללת ארבע כספות עם מנגנון אלקטרוני חכם המגיעות

קרא עוד »

כספת NS-150

כספת כבדה מעל 50 קילו שמתאימה למשרד, לאיחסון תרופות וסמים לפי מפרט 40.10, לארונות סיגריות, לכלי עבודה ונשקים כבדים לפי מפרט 40.7 ולכספות לרישוי עסקים.

קרא עוד »
VDS
מיוצר בישראל
custom-made
ADV1
EU
SP UL K
ביטוח
×