חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכספת הטובה ביותר עבור הבית

אנשים רבים מחזיקים בביתם חפצים הדורשים שמירה מיוחדת. לעתים קרובות, הם ישקלו לרכוש כספות על מנת ליהנות מפתרון אמין. עם זאת, לא פעם מתקשים לקוחות לרכוש את הכספת המתאימה להם. המבחר הוא כה גדול והידע בתחום לעתים קרובות די מוגבל. בדיוק כדי לסייע לך בדילמה הזו, חיברנו את המדריך הבא שיסייע לך לבחור כספת ביתית מומלצת במיוחד עבורך.

השאלות שיעזרו לך בבחירת כספת

ישנן מספר שאלות שעלינו להעלות בבואנו לרכוש כספת. בראש ובראשונה יהיה עלינו לשאול מה נכנס לכספת. האם זהו אקדח קטן? עגילים? אולי שטרות רבים? האם הפריטים ניתנים לקיפול או תופסים מקום רב בצורתם המקורית? בהתאם לגודל הפריטים ואופיים נחליט מה יהיו ממדי הכספת. כמו כן, חשוב שנשאל את עצמנו האם המקום שבחרנו נגיש מספיק למקרה שנרצה לפתוח את הכספת. מצד שני, עלינו לוודא שהוא אינו נגיש וחשוף מדי לעיניים בלתי רצויות. האם יש ארון שבתוכו נרצה לאחסן את הכספת, או דווקא קיר מתאים ונגיש בו נוכל להטמינה? משבחרנו את הכספת המותאמת לצרכים שלנו ואת החלל הנכון, נוכל להתחיל לבחון את ההעדפות שלנו. איזה צבע ישתלב הכי טוב בחלל שלנו? האם נדרש גוון כהה או בהיר? האם היא מוטמעת ודורשת הסוואה? לבסוף, עלינו לבחור את מנגנון הנעילה המתאים, וענף הכספות מכיל בימינו כספות בעלות מערכת נעילה אלקטרונית וכספות בעלות מערכת נעילה מכנית. הצעדים הראשונים בשיווק כספות לבתי עסק ולבתים פרטיים שהחל לפני מספר עשורים התאפיינו בשיווק כספת בעלות מערכת נעילה מכנית עם מנעול קומבינציה. מנעול מסוג זה מאפשר לבעל הכספת את האפשרות לבחור צירוף מספרים אשר מהווים קוד לפתיחת הכספת. עד היום מנעולי קומבינציה פופולריים בעסקי התכשיטים, במשרדי הממשלה, משרד הביטחון ועוד. בשנות ה-80 נכנסה האלקטרוניקה לכל תחומי החיים, ולא פסחה גם על ענף הכספות. חברת תעשיות בטיחות עוד בשנות ה-80  החלה ליישם את אלקטרוניקה בסדרתה  זאת לאור העובדה כי מערכת הנעילה האלקטרונית מעניקה בפועל לצרכן רמת המיגון זהה לרמתה של מערכת הנעילה המכנית, שהייתה המערכת השולטת בענף הכספות בארץ ובעולם. מערכת הנעילה האלקטרונית, כיום משמשת כמערכת הנעילה הנפוצה ביותר, נוחה מאוד לשימוש הן בכספת הביתית והן בכספות המשווקות לבתי עסק משרדים ובתי מלון. המערכת, עקב היותה מערכת אלקטרונית, מאפשרת למשתמש אופציות רבות אשר מאפשרות למשתמש שליטה במערכת ומספקת נתונים לרבות מועד פתיחת הכספות, כמות הפעמים בה נפתחה, המשתמש אשר פתח את הכספת ועוד. מכאן שבעת בחירת כספת יש לשקול בכובד ראש את סוג מערכת הנעילה, הן מבחינת נוחות המשתמש והן מבחינה פונקציונאלית הדרושה לבית או לבית העסק.

נשמח להיות לצידך

לא משנה מה הצרכים שלך וכיצד השבת לשאלות הללו,  J.SH תעשיות בטיחות בע"מ יצרנית הכספות הגדולה בישראל,, כאן כדי לספק לך את המענה האמין והמקצועי ביותר. חברתנו מציעה מגוון רחב של כספות ביתיות במחירים נוחים ומתחייבת להעמיד לרשותך תהליכי עבודה מקצועיים ופתרונות יצירתיים שיעניקו לך תחושת ביטחון ושקט נפשי מרביים. רוצה ללמוד עוד? ניתן לפנות אלינו ממש עכשיו.

כספת KM-1800

כספת משרדית המתאימה לאיחסון ארכיב. מכילה 2 מערכות נעילה נפרדות: נעילת קומבינציה מכאנית + נעילת מפתח. בהזמנה ניתן להמיר פתיחה מכאנית בנעילה אלקטרונית + נעילת

קרא עוד »

כספת HS-195

כספת בית מלון המתאימה להתקנה בתוך ארון או לשמירת מחשב נייד (לפ-טופ). כספת אלקטרונית ממונעת. ניתן להוסיף בהזמנה מפתח לפתיחת חירום.

קרא עוד »

כספת NS-100

כספת כבדה מעל 50 קילו שמתאימה למשרד, לאיחסון תרופות וסמים לפי מפרט 40.10, לארונות סיגריות, לכלי עבודה ונשקים כבדים לפי מפרט 40.7 ולכספות לרישוי עסקים.

קרא עוד »
VDS
מיוצר בישראל
custom-made
ADV1
EU
SP UL K
ביטוח
×