חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חבויה בתוך הקיר

כספת קיר 

עוביין של כספות המוטמנות בתוך קיר גדול מהממוצע, ומיקומן הדיסקרטי מעלה את יעילותן מאחר והן מוחבאות, מקובעות, ולעתים אף בלתי נראות: מרבית האנשים מניחים תמונה או וילון מעל לכספת המוחבאת, ובכך מסתירים אותה לגמרי. כמו כן, בשל העובדה שכספת הקיר לרוב מותקנת בתוך הקיר עצמו, היא לא מורגשת בחלל, לא תופסת מקום, ויכולה להתאים גם להטמנה בתוך רהיטים הנמצאים במרחב, ולאו דווקא בתוך קיר. עם זאת, חשוב לציין שלהטמין את כספת הקיר בתוך רהיט מהווה סיכון רב יותר לגניבתה מאחר שרוב הרהיטים ניתנים לשבירה בקלות.

הגנה צמודה

הדבר החשוב ביותר שקיים בכספת קיר, הוא ההגנה הבלתי ניתנת להשוואה מכספות שאינן מחוברות לקיר בצורה הזאת. כספת קיר טבועה בתוך יציקת בטון חזקה, כמעט בלתי ניתנת להפרדה, ואף מוסתרת היטב, כספת זו היא בטוחה במיוחד מפני גנבים ומקרי שוד ואף מפני האנשים המחפשים אותה, היא מקובעת בצורה החזקה ביותר ובכך אי אפשר לעקור אותה ממקומה. כמו כן, לביטחון מקסימלי בשמירה על החפצים יקרי הערך אותם נרצה לאחסן בכספת הקיר, יתר על כן, בשנים האחרונות הפכו כספות אלה ממוצר יקר למוצר נגיש וזול שנחשב לאחד מהמוצרים הבטוחים ביותר הקיימים כיום, וניתן להשיגו בגדלים ובדגמים שונים, המתאימים לבתים פרטיים, משרדים, ועסקים.

החלטתם לרכוש כספת מסוג זה?

אלו כמה דברים שכדאי לדעת

בראש וראשונה, עלינו לבדוק את משקל הכספת ואת הקיר בו נרצה להטמינה. חשוב שנשאל את עצמנו האם הוא אכן מתאים ויכול לשאת את משקלה. לאחר שבדקנו את הקיר, נבדוק את הגודל המועדף עלינו על פי מה שנרצה לאחסן בתוכה ועל פי המקום שבו נרצה להחביאה. לבסוף, נבצע התקנה נכונה, תוך הפרדת הכספת ממגע עם התשתיות המים והחשמל.

חברת J.SH   תעשיות בטיחות בע"מ יצרן הכספות הגדול בישראל, מציעה לווי מסוכן אישי וצוות מומחים משיחת הטלפון עד התקנה. הצוות המקצועי שלה, יסייע לך להתקין כספת אידיאלית נגד פריצות, תוך מניעת נזקים ותקלות לתשתיות ביתך ועם התחייבות למקצועיות בלתי מתפשרת.

כספת T-230

כספת בית מלון עם פתיחה עילית ו 2 בוכנות המסייעות להתרוממות הדלת באופן אוטומטי. בשל המבנה הייחודי הינה כספת המתאימה

קרא עוד »

סידרה V –

קטלוג להורדה תיאור סידרה דגם V-250 דגם V-300 דגם V-450 דגם V-600 תיאור סידרה סדרת כספות V כוללת ארבע כספות

קרא עוד »

כספת NS-150

כספת כבדה מעל 50 קילו שמתאימה למשרד, לאיחסון תרופות וסמים לפי מפרט 40.10, לארונות סיגריות, לכלי עבודה ונשקים כבדים לפי

קרא עוד »

כספת S-801

כספת בית מלון המתאימה להתקנה בתוך ארון. כספת אלקטרונית ממונעת עם לוגר פתיחת חירום, בקרת נעילה ושליפת נתונים של 400

קרא עוד »
VDS
מיוצר בישראל
custom-made
ADV1
EU
SP UL K
ביטוח
×