חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סידרת G כספות נשק לרובים + תא תחמושת – לפי מפרט משטרת ישראל

כספת לנשק

נשק הוא דבר מסוכן, מדובר בכלי נשק חם שעלול גם להרוג אם לא משתמשים בו נכון. פליטות כדור מתרחשות השכם והערב, ויש לא מעט סיפורים על משחקים בנשק. לכן מומלץ בכל מקום בו מוחזק נשק, לרכוש כספת המיועדת לנשק. כספת לנשק זוהי כספת ממוגנת, כך יהיה אצלכם כלי נשק שיגן עליכם בביתכם במקרה הצורך, ולא יגרום סכנה למי שנמצא סביבכם. כאשר אתם בוחרים בכספת לנשק אתם מספקים הגנה נוספת לכלי הנשק שרכשתם.

כספת לנשק זהו מוצר נפוץ במדינת ישראל. ניתן ליחס זאת לעובדה שאנשים רבים פוחדים מטרור לאומני וממעשים פליליים, רבים פנו אל האפשרות של כספת לנשק, זאת הדרך הטובה ביותר לשמור על הנשק היקר שלכם. זכרו נשק בידיים הלא נכונות זוהי סכנת חיים של ממש, לכן כדאי לנקוט בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים. חברת J.SH היא חברה המוכרת ומתקינה כספות, ובתוך כך גם כספת לנשק, פנו אליהם לייעוץ עוד היום.

אך תדעו איזו כספת לנשק מתאימה לצרכים שלכם?

כאשר מדובר באקדח, יש להקפיד שיהיה כל העת במקום שאינו נגיש לאנשים אחרים פרט לבעל הנשק, וכי המקום יהיה מאובטח. הכספות כיום עובדות על בסיס טכנולוגי חדשני, עם מנגנוני הגנה מיוחדים ובכך מספקות מענה חיוני וחשוב המתאים לנושא הנשק. חשוב מאוד שהכספת היה בטוחה עם נעילה חכמה, אך חשוב לא פחות שבמקרה הצורך היא תהיה זמינה לפתיחה במהירות הכספות בשוק כיום, עשויות מפלדה והן כוללות שני סוגים של מנגנוני נעילה, נעילה מכאנית ונעילה דיגיטלית. יש כספות הכוללות את שני הסוגים גם יחד.

 על כספת לנשק לא מתפשרים

על כל דבר כמעט ניתן להתפשר, אך לא על כספת לנשק. נשק אשר ישנה גישה אליו הוא מסוכן לנושא הנשק ומסוכן לסביבה, ואף מדובר בעבירה פלילית. על מנת שנדע להתאים לעצמנו את הכספת המתאימה, יש בראש ובראשונה להגדיר את הצורך ומה יהיה השימוש, לאחר מכן יש להגדיר את התקציב, וכמובן חשוב להבין שכספת איכותית עולה בהתאם.  חברת J.SH  היא אחת מהחברות  המובילות בתחום הכספות לנשקים, באמצעות הניסיון שצברנו, אנו מסוגלים לספק לכל לקוח את הכספת הטובה ביותר לנשק שלו. J.SH דואגת לכך שכלי הנשק שלכם יישארו במקום בטוח, אנו יודעים מהי החשיבות של כלי הנשק שלכם, בעזרתנו תמיד תוכלו לדאוג שהוא יהיה בידיים הנכונות.

סדרת כספות BK/G כוללת כספות מכניות בגדלים שונים. הכספות בסדרה זו מתאימות לשימוש ביתי משרד ומוסדי. בנוסף, כל דגמי הסדרה עונים לדרישות חברות הביטוח לאחסון חפצים אישיים כולל כלי נשק וכו . מערכת הנעילה של הכספות בסדרה מתהדרת במנגנון בעל שלוש כיווני נעילה מפתח כפול שיניים. הסידרה מגיעה עם מפרטים שונים בהתאם לדרישות הלקוח וצרכיו.

כספת M-250

כספת ביתית קטנה או כספת משרדית. הכספת מתאימה לאיחסון אקדח. הכספת כוללת נעילה רב כיוונית ומנגנון אלקטרוני חכם המורכב מקוד אישי בן 6 ספרות. בכספת

קרא עוד »

חברתנו בטלוויזיה

קטלוג להורדה תעשיות בטיחות בע"מ 2022בערוץ 14 תעשיות בטיחות בע"מ ראיון עם סמנכל שיווק אלון שוחט https://www.youtube.com/watch?v=ucAtu5bBadA תעשיות בטיחות בע"מ 2022   פרסומת טלוויזיה  https://www.youtube.com/watch?v=FIugy7XRb5I

קרא עוד »

כספת V-300

כספת לבית או למשרד המתאימה לאיחסון אקדח. הכספת ניתנת להתקנה בתוך ארון. הכספת ננעלת באמצעות מנגנון אלקטרוני חכם המכיל קוד בן 6 ספרות. הכספת כוללת

קרא עוד »

כספת EN-50

כספת כבדה ומבוטנת בתקן C3 למשרד ולכספות לרישוי עסקים. הכספת עומדת בתקנים המחמירים ביותר של חברות הביטוח, משרד הביטחון ומשרדי הממשלה. הכספת כוללת פלדת שריון

קרא עוד »

כספת KEY-220

כספת המכילה 220 ווים מסיבים לתליית מפתחות עם מרווחים נוחים בין הווים. מתאימה מאד למוסכים ולמגרשי חנייה. כספת אלקטרונית עם בקרת נעילה ומפתח פתיחת חירום.

קרא עוד »
VDS
מיוצר בישראל
custom-made
ADV1
EU
SP UL K
ביטוח
×